Oferta

<

Wynajem podnośników teleskopowo-przegubowych

Podesty teleskopowe napędzane silnikiem spalinowym znajdują zastosowanie szczególnie w terenie nieutwardzonym. Łamane ramię teleskopu umożliwia docieranie do miejsc trudnodostępnych, również znajdujących się poniżej terenu, na którym stoi urządzenie. Posiadają napęd na 4 koła oraz mogą dokonywać obrotu o 360°.

Wynajem podnośników nożycowych-spalinowych

Podesty nożycowe z napędem spalinowym umożliwiają ciągłą pracę w terenie otwartym, na nieutwardzonym podłożu. Cechuje je duża powierzchnia podestu roboczego i udźwig do 800 kg. Wyposażone są w ogumienie terenowe oraz opcjonalnie posiadają wahliwą oś przednią i napęd na 4 koła.

Wynajem podnośników nożycowych-elektrycznych

Elektryczne podesty nożycowe wykorzystywane są przy prowadzeniu prac instalacyjnych i wykończeniowych w obiektach zamkniętych na w pełni utwardzonym podłożu, dostępne są w dwóch wersjach ogumienia: czarnym i bezśladowym. Platforma podnosi się tylko w pionie, dodatkowy wysięg boczny można uzyskać poprzez wysunięcie ruchomej części pomostu na maksymalną długość 1,50 m.

Usługi transportu maszyn

Nasi klienci nie muszą martwić się o transport urządzenia. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami, które umożliwiają sprawne i bezpieczne dostarczenie naszych urządzeń pod wskazane przez Państwa adresy.

Aktualności

Dodano: 2020-02-18
Do Oferty wynajmu Podnośników Genie Z60/34 rt udzielamy Do dnia 31 marca 2020 rabatu 10% przy wynajmie maszyna na okres 1 miesiąca .
Czytaj całość
Szybki kontakt: tel.: 663 614 296 e-mail: biuro@ra-lift.pl
Copyright © ra-lift.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Kraków 2012

Realizacja: Intellect.pl